לאיזה שכר תוכלו לצפות בתחום הסייבר?

כמה מרוויח איש סייבר?

אומרים שהגנבים של פעם והיום, הם אותם גנבים, אבל היום יש להם גם לפטופ מגניב. תחום הסייבר ממשיך לגדול כאשר הפריצות נהיות מתוחכמות מיום ליום והאתגרים גדלים. גם ארגוני האבטחה הגדולים ממשיכים לפתח ללא הרף אמצעי הגנה על חשבונות ופרטים אישיים של משתמשים.

היום, האקרים מבינים יותר מתמיד את הפוטנציאל שנמצא ברשת ובגלל זה, הם ממקדים את כל המאמצים שלהם במתקפות חסרות תקדים כדי לגנוב כסף בדמות מידע.  אז האם שווה להיכנס לתחום הסייבר? כמה מרוויח איש סייבר? המשיכו לקרוא כדי לגלות.

שכר בתחום הסייבר:

בתחום הסייבר יש מגוון מקצועות והתמחויות שונות. אבל החדשות הטובות הן שלא משנה במה תבחרו להתמקד, השכר שמציעות החברות מתגמל.

בשנה הראשונה בתור התחלה, המשכורת תהיה סביב ה- 11,000 ₪ ומכאן והלאה זה רק עולה. בסקר שנערך ובו השתתפו מאות אלפי עובדי סייבר, עולה שהמשכורת הממוצעת היא בסביבות 16,000 ₪.

המשכורות השמנות שנעות בין 25,000 ₪ ל 40,000 ₪ שמורות לאנשים עם וותק. בגלל שההתפתחות הגדולה בתחום היא חדשה יחסית, רוב העובדים בשוק לא מחזיקים במספיק שנות ניסיון כדי לענות על האתגרים שהחברות מתמודדות אתן. בגלל זה, הביקוש גבוה מאוד לאנשים מתחום הסייבר עם ניסיון.

כמו כן, סקרים מראים שיש עלייה מתמדת גם בביקוש למקצועות הללו וגם בשכר. מהנתונים עולה שבכל שנה יש עלייה של 1% – 5% בשכר אנשי הסייבר. חוץ מזה, בעולם הסייבר תוכלו למצוא מקצועות מרתקים שכיף לעבוד בהם וכמו שאמר החכם מי שעושה את מה שהוא אוהב לא עובד אפילו יום אחד בחייו. 

לסיום, כניסה לענף הסייבר בזמן הנוכחי משתלמת מאוד מבחינת גובה המשכורת בתחום. קראו בהרחבה על השמה בתחום הסייבר!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך

כלי SEO

5 כלי SEO חשובים שכדאי להכיר

על מנת לעבוד בצורה מקצועית לצורך קידום אתר בגוגל אנו נעשה שימוש בכלים שונים. כלים דיגיטליים אלו יסייעו לנו לאסוף מידע, לחקור קישורים ותקלות באתר

קרא עוד »

למה צריך מעבדי קול

גם האוזניים שלנו יכולות להשתפר, אבל אם זה יקרה, כנראה לא נצליח לישון בבוקר בגלל ציוצי הציפורים. כשמדובר על מערכת הסאונד, זה אחרת. אתם רוצים

קרא עוד »
עריכת וידאו

עריכת וידאו – איך זה עובד?

עריכת וידאו היא תהליך של מניפולציה וסידור מחדש של צילומי וידאו ליצירה חדשה לכל נושא שתבחרו. עריכת וידאו נחשבת לרוב, כחלק אחד מתהליך ההפקה שלאחר

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה