סרטי תדמית

סרטי תדמית

אם עד היום קידום אתר או עסק נעשה באמצעות עיתונים ורדיו, בשנים האחרונות יש משהו חדש להציע לחברות ועסקים: סרטי תדמית ייחודיים ומקוריים. אם אתם פה בשביל יצירת סרט כזה, אתם בטוח במאמר הנכון.

סרטי תדמית

בטח שמעתם את המונח "סרטון פרומו" נזרק הרבה, בדרך כלל בהקשר של פרסומת מקוונת סביב אירוע מתקרב. אבל מהו בעצם סרטון פרומו או סרטון תדמית? למה להכין אחד כזה? ואיך מכינים אחד טוב?

היום אנו נענה על כל השאלות הללו ונסקור את היתרונות של יצירת סרטון פרומו ותדמית, אם ברצונכם להשתמש בסרטון פרומו וכיצד להשתמש בהם בצורה הטובה ביותר באסטרטגיה הכוללת שלכם לשיווק וידאו.

מהו סרטון תדמית?

סרטון תדמית וידאו או פרומו הוא וידאו, המשמש לצורך המפורש של קידום יוזמה שיווקית ספציפית, מכירה, או אירוע. פרומואים דומים לרוב בסגנון ובטון לסרטון טיזר, שבו אתם מושכים את תשומת ליבו של הקהל שלכם ומושכים אותם כדי ללמוד עוד.

דוגמה נוספת: יש לכם מבצע קרוב ל 50 אחוז הנחה על הדשא וריהוט הגן בסוף השבוע של יום העבודה, אז אתם יוצרים סרטון פרומו פשוט להדגשת ההצעה שלכם, כולל הפרטים ותאריכי המכירה.

בשני המקרים, אינכם מנסים למכור מוצר מסוים כמו בסרטון מוצר, או לקדם את המותג שלכם, כפי שהייתם עושים עם סרטון מותג. במקום זאת, המטרה שלכם היא למשוך את הצופה כדי שיגלה עוד על מה שאתם רוצים להציע לו.

מתי עלי להשתמש בסרטון תדמית?

סרטוני פרומו נהדרים למשיכת מבקרים חדשים על ידי בניית מודעות מקוונת לאירועים ומבצעים צפויים. אם הצופים שלכם חדשים, סרטון פרומו יכול להציג אותם בפני החברה על ידי התעניינותם בקידום הנוכחי של החברה.

למי שכן מכיר את המותג שלכם, אתם יכולים גם לעסוק במבקרים נוכחיים וחוזרים על ידי משיכתם חזרה ולתת להם סיבה נוספת לשקול לעשות עסקים עם החברה שלכם.

אם אתם מסתבכים עם כל השלבים בדרך ליצירת סרטון תדמית טוב, עשו זאת דרך חברה מקצועית כמו Web3D לעריכת סרטוני תדמית.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך

הפקת דוחות

הפקת דוחות בדרך הטובה ביותר

בשנים האחרונות עם התקדמות כל עולם הטכנולוגיה, החלו לייצר לא מעט מערכות מתקדמות אשר יכולות לשפר משמעותית את פעילות בית העסק שלכם. בתי עסק רבים

קרא עוד »
הפקות וידאו

הפקות וידאו

מטרת הפקות ווידאו, היא ליצור בז' ותכונה טובה סביב השירות או המוצר שלכם. אם חשובה לכם התדמית העסקית שלכם ואתם רוצים להראות אותה לקהל היעד,

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה