גלישה בסתר באייפון – יש דבר כזה?

גלישה בסתר באייפון

אחד המונחים הנפוצים בתחום האינטרנט, היא גלישה בסתר. הרעיון הוא לאפשר לנו לגלוש ממכשיר הסלולר או המחשב שלנו, מבלי שאנחנו צריכים לחשוף את עצמנו לאתרים זדוניים או לאתרים שעלולים לעשות שימוש במידע שאנחנו מייצרים. אפילו אם מדובר במידע שמתייחס לסוג האתרים שאנחנו גולשים בהם.

למשל, אם אנחנו גולשים באתרי ספורט מסוימים, אז באופן רגיל, ייתכן מאוד שמערכות שונות ידעו לזהות שגלשנו באותם אתרים ולכן הפרסומות שאנחנו נראה, יהיו מותאמות לסוג כזה של תוכן. מעבר לזה, מאוד ייתכן שאנחנו נמצא את עצמנו, מקבלים יותר תוכן מסוג זה מאשר מסוגים אחרים של תכנים.

אם אנחנו לא רוצים להתמודד עם סיטואציה כזו, אז אנחנו יכולים ליהנות מאופציה של גלישה בסתר. למשל, אם יש לנו מכשיר אייפון אז באמצעות שינוי בהגדרות של המכשיר, אנחנו יכולים להשתמש בגלישה פרטית, אשר לא תהיה גלויה לאף אחד. זה יאפשר לנו לחפש תכנים במנועי חיפוש או לגלוש באתרים, מבלי שאנחנו נהיה מושפעים, כך או אחרת, מהתוכן שאנחנו נחשפים אליו.

כיצד נהנים מגלישה בסתר?

אם אנחנו רוצים ליהנות מגלישה בסתר באייפון, כל מה שעלינו לעשות, זה לצאת מהחשבון שלנו, לשנות את ההגדרות של התוצאות, כך שהן לא יהיו מותאמות אלינו אופן אישי, כמו כן, אנחנו יכולים למחוק כל זכר לפעולות קודמות שביצענו, ובהתאם, יש לנו אפשרות לגלוש בלי לחשוש שהאתרים ישאירו סימן או כל דבר אחר.

זו הדרך הטובה ביותר לשמור על הפרטיות שלנו בגלישה. יש לזה יתרון נוסף, שכן אם נניח המכשיר שלנו נגנב, אז אף אחד לא יכול לדעת איפה גלשנו ומה עשינו באותם אתרים. כך אנחנו מצמצמים את מרחב הסיכון שלנו.

קראו גם על: אנטי וירוסים עם vpn

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך

כתוב/כתבי תגובה