למה משמשים סרטוני הדרכה

סרטוני הדרכה

היום אנחנו נהנים מעולם הרבה יותר משוכלל מהבחינה הוויזואלית. הכול מגיע אלינו עם תמונות מלאות צבע, עם סרטונים חיים ועם אפשרות לראות, להבין ולהתעדכן בכל דבר באופן מידי ובצורה הכי ברורה שרק יכולה להיות.

הדבר נכון כמעט בכל תחום וגם בתחום של הוראות הרכבה של מוצרים או הדרכה לביצוע של תיקונים שונים. הכול מוסרט, הכול מוצג בצורה ברורה עד שכל אחד יכול להבין היטב מה מוטל עליו לעשות והוא אכן מצלח לבצע את ההוראות באופן מלא ומושלם, ראו דוגמאות באתר הילטופ Hilltop.

תיקונים בבית

יש הרבה דברים בבית שאותם צריך לתקן מידי פעם בשגרת החיים. רהיטים נוטים להתפרק מידי פעם, ברזים מתרופפים מעט, הניאגרה בחדר השירותים מזייף או כל דבר אחר בבית הזקוק לתחזוקה שוטפת ולא תמיד מדובר בבעיה שמחייבת תיקון יסודי של בעל מקצוע.

אך מה לעשות שיש הרבה דברים שאנחנו לא יודעים לעשות רק בגלל שאף פעם לא ראינו איך עושים את אותן הפעולות או העבודות. יש דברים שמספיק שנראה פעם אחת איך מבצעים אותם ונוכל אחר כך לעשות אותם בעצמנו.

בדיוק לצורך כך יש את סרטוני ההדרכה במגוון התחומים שמעניקים לכל אחד מאתנו את הכלים לבצע בעצמינו פעולות רבות בבית.

עשה זאת במו ידיך – בעזרת סרטוני הדרכה

חברות או יצרניות של מוצרים שונים, בוחרים להשקיע בשירות של הפקת סרטוני הדרכה, סרטונים אשר אלו למעשה מנגישים לכל אחד את הידע ואת הכלים לבצע בעצמם מגוון גדול של פעולות. כמו לדוגמא הרכבת רהיטים, ביצוע תיקונים שונים בבית באמצעות חלקי חילוף או אפילו צביעה של הבית וחידוש רהיטים.

גם בתחום הקולינריה נעשה שימוש בסרטוני הדרכה כאשר מאוד קל ללמוד ולהבין את הוראות ההכנה כאשר הכול מוסרט וברור מול העיניים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך

כתוב/כתבי תגובה