האינטרנט החכם של טריפל סי

טריפל סי

לאן שלא תסתכלו תוכלו למצוא אינספור מסרים שיווקיים ופרסומות שירצו לשווק לכם חבילות אינטרנט שונות. לרוב הן יהיו מפורסמות על ידי הספקים המעוניינים לחבר את הציבור לאינטרנט, להרוויח לקוחות חדשים ולהגדיל את המחזור החודשי שלהם. העניין הוא שאם נסתכל יותר לעומק מעיניהם של הלקוחות נגלה שמעט מאוד מחשבה הושקעה במה טוב ללקוח ומה לא טוב ללקוח באמת. זה משהו שאנו בטריפל C מעוניינים לפתור.

השימוש באינטרנט ביום יום:

יש לנו שימושים רבים באינטרנט. הילדים שלנו יכולים לשבת על המשחקים, האבא על כתבות הספורט, האימא על הרשתות החברתיות ואלו הם רק חלק מהדוגמאות כמובן. הרי שכולם יכולים לגלוש, לשחק, לחפש מידע ואפילו ללמוד ולעבוד דרך האינטרנט. בהתאם לשימוש שלכם תצטרכו לבחור חבילה שתתאים לצרכים שלכם. לדוגמה: אם יש כמה מחשבים המחוברים לרשת האינטרנט בבית הרי שמהירות הגלישה מתחלקת ביניהם ולכן כדאי לדאוג לחבילה עם מהירות גלישה גבוהה.

ההבדל בין מה שמוכרים לנו למה שאנו מקבלים:

לא פעם לקוחות מתלוננים שהם ביקשו אינטרנט 100 מגה לדוגמה ובפועל האינטרנט מאוד מאוד איטי. כאשר נציג מקצועי או אפילו סתם אדם שמבין מעט במחשבים בודק את מהירות האינטרנט של הלקוח – הוא מגלה שהמהירות היא בכלל 40 מגה וגם הם מתחלקים בין המחשבים בבית. כשאותו לקוח התקשר לספק האינטרנט שלו נאמר לו שהוא משלם על חבילה של "עד 100 מגה" ולא "חבילה של 100 מגה". מה שאיש המכירות שכח לציין ללקוח הוא שהתשתית באזור המגורים שלו עדיין לא בנויה ל100 מגה אלא רק עד 40 מגה. כלומר בפועל הלקוח משלם על חבילת גלישה של 100 מגה אבל מקבל בפועל 40 מגה בגלל שהתשתיות באזור שלו לא מתקדמות מספיק. כשאלה יותקנו, מתישהו בעתיד, החבילה תגדל ל100 מגה. בינתיים הלקוח סתם משלם.

מה חשוב לשים לב כאשר אתם בוחרים חבילת אינטרנט?

יש הרבה מאוד סוגים של חבילות אינטרנט כאשר ההבדלים ביניהם יהיו לרוב המחיר, מהירות הגלישה ואיכות התשתית באזור שלכם. אם תדעו לשים את האצבע על החבילה המותאמת עבורכם בהתאם לפוטנציאל הגלישה באזור שלכם ולצרכים שלכם תוכלו ליהנות מאינטרנט איכותי ומהיר. בין הפרמטרים שתרצו להתחשב בהם: כמות המחשבים המחוברים לרשת, האם יש סטרימינג כמו נטפליקס וסלקום TV שמחוברים לאינטרנט גם כן? האם התשתית באזור שלכם מספיק טובה למהירות שאתם משלמים עליה? וכמובן מה המחיר החודשי שאתם מקצים עבור אינטרנט ספק + תשתית.

האינטרנט החכם של טריפל סי:

מהפיכת האינטרנט של טריפל C כבר נחשבת לפופולרית במיוחד בכל רחבי הארץ. החברה מחוברת לתשתיות המתקדמות של הסיבים האופטיים הנחשבים לקדמת הטכנולוגיה בכל הקשור לתשתיות האינטרנט בישראל ובעולם בכלל. באמצעות האינטרנט החכם של טריפל סי תוכלו לבחור את החבילה המתאימה לכם ביותר דרך האתר, לבצע שינויים מתי שתרצו במהלך החודש ואפילו להתנתק מהשירות במידה וזה לא מתאים ללא צורך בהמתנה לנציג טלפוני או שיחות עם אנשי שימור לקוחות. כמו כן, במידה ותרצו תמיכה טכנית או שאלות אחרות בנושא האינטרנט שלכם תוכלו ליהנות משירות טלפוני זמין 24/7.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך

טריפל סי

האינטרנט החכם של טריפל סי

לאן שלא תסתכלו תוכלו למצוא אינספור מסרים שיווקיים ופרסומות שירצו לשווק לכם חבילות אינטרנט שונות. לרוב הן יהיו מפורסמות על ידי הספקים המעוניינים לחבר את

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה