קורס פוטושופ למעצבים לעומת קורס פוטושופ לצלמים – מה ההבדל?

קורס פוטושופ

תוכנת פוטושופ הינה תוכנה שימושית מאוד. אמנם יש תוכנות חדשניות יותר שכבשו את הבמה, אבל כבודה של התוכנה המדוברת במקומה מונח. עדיין היא נחשבת לשימושית ולמועילה, ועדיין יש מי שלומד ומתנסה בה, כי כדי לעצב פרסומים, באנרים או כל עיצוב אחרי ניתן ליהנות מאוד מתוכנת פוטושופ. ראו לדוגמה קורס פוטושופ!

אבל מלבד למעצבים הגרפיים יש אנשי מקצוע נוספים בתחום אחר שעושים שימוש רב בתוכנה, אלו הצלמים.

צלמים ופוטושופ

על פניו נראה כי צלמים מתעסקים עם מצלמות ואביזרי ציוד. אבל בפועל הם עושים גם שימוש רב בתוכנת עיצוב זו. ונבין מדוע. אמנם צילום הוא מקצוע שנועד לתעד רגעים מציאותיים בצורה אותנטית.

אבל בכל תמונה, ולו המקצועית ביותר ניתן לבצע שיפורים ועריכות בעזרת תוכנה גרפית. הווי אומר, שהתוצאה שהתקבלה לאחר הצילום היא לא סוף פסוק. אותה אפשר לשפר ולקדם באמצעות התוכנה.

מה אפשר לעשות? להעלים כתמים, למחוק אובייקטים בלתי רצויים, להכהות או להבהיר צבעים וכן הלאה. כל הפעולות הללו אינן אמורות לפגוע באותנטיות של התמונה, אך הן כן משפרות את התוצאה עד מאוד.

פוטושופ לעזרת הצלמים

לכן חשוב שצלמים יכירו את התוכנה וילמדו לעבוד איתה ביעילות, קראו בהרחבה על פוטושופ לצלמים! הם מכירים את התוכנה בהיבט של שיפור תצלומים שבוצעו. הם מכירים את הכלים שמאפשרים להם לשפר את התמונה ולהעלים ממנה פרטים בלתי רצויים. הם מכירים את הכלים שבעזרתם ניתן לשדרג את התמונה שצולמה ולצד שמירה על אותנטיות, לעשות אותה לטובה ומושלמת יותר. כמובן שלשם כך צריך ללמוד את התוכנה ולהכיר את הכלים שהיא מציעה. כמו כן חשוב ללמוד על נושא עיבוד תמונות ועל שיפור הצילומים מתוך חזון של שמירת אותנטיות.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך

הפקות וידאו

הפקות וידאו

מטרת הפקות ווידאו, היא ליצור בז' ותכונה טובה סביב השירות או המוצר שלכם. אם חשובה לכם התדמית העסקית שלכם ואתם רוצים להראות אותה לקהל היעד,

קרא עוד »
קידום בפייסבוק

הכל על קידום עמוד בפייסבוק

כאשר מנסים להוציא לפועל קידום עמוד בפייסבוק, יש להביא בחשבון שיטות בתשלום, כמו מערכת הפרסום של פייסבוק, לצד שיטות חינמיות, כמו שימוש בפרופיל של העמוד

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה