3 מקרים בהם כדאי לפנות לעורך דין לעבירות מחשב

זה דבר מוכר וידוע שאם בוצעה עבירה פלילית כלשהי, מיד מוגשת תלונה בגינה ולעתים גם יופעל ייצוג של עורכי דין. כך גם כאשר מדובר במקרים של עבירות מחשב כמו סחיטה ברשת. אמנם החוק בגינן הוקם אי אז בשנת 1995 אך עם התקדמות הטכנולוגיה, האינטרנט והפשיעה בהם, עבירות מחשב הפכו נפוצות יותר וההתגוננות מפניהם רלוונטית יותר.

הנה 3 דוגמאות למקרים בהם בוצעו עבירות מחשב ואיך ניתן להתגונן מפניהן

פריצה למחשב שלכם

לרוב, פריצה למחשב מגיעה עם עוד עבירות כמו שינוי מסמכים, מחיקת מסמכים, החדרת וירוסים ועוד. אך האקט הראשוני, החדירה עצמה למחשב שלכם היא עבירת המחשב הראשונה עליה תוכלו להיוועץ עם עורך דין פלילי שעוסק בדיני האינטרנט והסייבר. לצערנו הרב, פריצות למחשב יכולות להתרחש כמעט מכל מקום ועל ידי כל אחד עם ידע מספיק.

פריצה לאתר האינטרנט שלכם

מי שמחזיק דף אינטרנט מעודכן ועדכני וודאי יודע כמה קשה זה לתחזק דף שכזה. בעיקר כשאתם עסק המחזיק גם חנות אינטרנטית למשל. פריצות לדפים כאלו יכולות לעשות נזקים שבאים לידי ביטוי באיבוד פיננסים, איבוד לקוחות ואיבוד דף האינטרנט. גם פה, יש לכם הזכות המלאה לפנות לעורך דין פלילי ולטפל בעבירה הזו על פי החוק.

התחזות בשמכם, גניבת זהותכם

זוהי אולי אחת הדרכים המתוחכמות לבצע עבירות אינטרנט והיא למעשה גניבת הזהות שלכם. המון אנשים נופלים בעבירה הזו והבעיה בה היא שלוקח זמן עד שמבינים שמישהו משתמש בפרטים שלכם. למרות העידן הטכנולוגי המזהיר שלנו, גניבות זהות והתחזות בשמכם עדיין נפוצה ולאסימון עדיין לוקח זמן עד שהוא נופל. עורך דין יידע כיצד לפעול עבורכם ולסיים את הסאגה הנוראית הזו.

לסיכום,

ישנן אינספור סוגי עבירות מחשב בהן ניתן ליפול, ודי בקלות. אם נפלתם קורבן לעבירה שכזו, פנו לעורך דין הבקיא בעולם הסייבר וטפלו בזה נכונה. למידע נוסף בנושא לחצו כאן.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך

קידום עסקים ביוטיוב

קידום עסקים ביוטיוב

יוטיוב מהווה את פלטפורמת הוידיאו הגדולה בעולם. בהתאם לנתונים של גוגל, מדי יום משתמשים ביוטויוב יותר מ3 מליון אנשים ועל כן, כל עסק שמעוניין לקדם

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה