סרטון תדמית לעסק – על מה חשוב לשים דגש

סרטון תדמית לעסק

מטרתו של הפקת סרטון תדמית הוא לסחוף אליו לקוחות חדשים אשר ירכשו מוצרים שהוא משווק או מייבא, שירות מקצועי שהוא מעניק וכו'.

לכן הסרטון חייב להיות מקצועי, להסביר על הפעילות של העסק באופן מפורט, לבדל את עצמו מעסקים מתחרים ולהדגיש את היתרונות שלו מולם.

קראו גם על הפקת סרטון אנימציה http://www.7doorsproductions.co.il/the-process-of-producing-an-animated-video/

סרטון תדמית לעסק 

כל עסק מייצר או מוכר מוצרים מסוימים, מעניק שירות מקצועי בתחום ספציפי. הקהל צריך לראות זאת בעיניים כדי להבין זאת לעומק.

לכן אם מדובר לדוגמה בהליך של ייצור, כדאי לשים דגש על הפעולות השונות אשר מתבצעות במפעל, לכל אורכו של פס הייצור עד ההגעה לשלבי האריזה. אדם אשר אינו מכיר את העסק יכול לדמיין איך מתבצע היצור אך עד שהוא לא רואה זאת בפועל, קשה לו להבין את התהליך ולכן הסרט מבהיר לו את הנקודות הללו.

יתרונות של המוצר 

חשוב מאד להדגיש את היתרונות של המוצר הספציפי מול המוצרים המתחרים. זה יכול להיות בטיב המוצר, ברמת התחכום שלו, בנגישות אליו, ביכולות המופלאות שלו או ברמה המקצועית הגבוהה שלו. כל מידע קונקרטי שהלקוח ייחשף אליו באמצעות הסרטון ידרבן אותו לרכוש את המוצר דרך חברה זו או אחרת. 

מעטפת המידע צריכה להיות מפורטת, מדויקת וממוקדת כדי להעניק נופך של אמינות לכל ההתנהלות העסקית וכדי לשכנע את הלקוח הפוטנציאלי לנוע לפעולה.

השפעה של סרטון תדמית 

ההשפעה של סרט תדמית באנגלית למשל במקרים רבים היא לא נקודתית, אלא בספקטרום רחב אשר כולל את שמה הטוב של החברה, המוניטין והאמינות שלה. 

השקעה בסרטון תדמית היא בדרך כלל הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך ולכן חשוב להשקיע בכך תוך שימוש ברעיונות מקוריים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך

כתוב/כתבי תגובה