5 כלי SEO חשובים שכדאי להכיר

כלי SEO

על מנת לעבוד בצורה מקצועית לצורך קידום אתר בגוגל אנו נעשה שימוש בכלים שונים. כלים דיגיטליים אלו יסייעו לנו לאסוף מידע, לחקור קישורים ותקלות באתר שלנו, לחקור את המתחרים שלנו, לשפר את חוויית השימוש באתר שלנו ועוד. חלק מהכלים הינם חינמיים לשימוש וכלים אחרים עשויים להיות בתשלום. כל מקדם אתרים מקצועי עושה שימוש ב5-10 כלים שכאלה לפחות ולעתים אף יותר. הינה 5 כלי SEO שכדאי לכם להכיר.

כלי מילות המפתח של גוגל:

הבסיס לכל עבודת קידום היא ביצוע של מחקר מילות מפתח. במחקר זה נאסוף רעיונות לביטויי מפתח הכדאיים לקידום ונבדוק מידע אודות הביטויים כמו נפח חיפושים חודשי, מידת תחרות ועוד. נתונים אלה ואחרים יופיעו לנו בכלי מילות המפתח של גוגל בו ניתן להשתמש בחינם אם יש לכם חשבון בגוגל אדס. אם אין לכם פתחו חשבון כזה ותוכלו לעשות שימוש בכלי בחינם. הרי איזה כלי ייתן לנו מידע מדויק יותר אודות חיפושים בגוגל מאשר הכלי של גוגל?

Aherfs:

כלי נהדר בתשלום דמי מנוי חודשיים. כלי זה יסייע לנו לחקור את האתר שלנו ואתרים של מתחרים שלנו. נוכל למצוא מידע רב בעיקר אודות קישורים המקשרים לאתר שאנו בודקים. נוכל לבדוק את הקישורים בתוך האתר, הקישורים המובילים מרחבי הרשת אל האתר שלנו ועוד. ישנם כלים שונים בתוך המערכת של Aherfs שבלעדיהם מקדמי אתרים לא קמים בבוקר לעבודה.

Copyscape – לבדיקת תוכן משוכפל:

הנושא של הזנת תוכן באינטרנט הוא נושא רגיש במיוחד. לפני שאתם מעלים תוכן לאתר שלכם, במיוחד אם אתם שוכרים כותב תוכן לכתוב את התוכן עבורכם, כדאי להעביר אותו בכלי של copyscape לבדיקה. זה עולה כמה סנטים בודדים לכל בדיקה אבל שווה את השקט הנפשי.

Yoast seo:

יוסט SEO הוא כלי נהדר אותו מתקינים כתוסף לאתר וורדפרס דרך המשרד האחורי של האתר. מרבית האתרים כיום מבוססים על וורדפרס ואם האתר שלכם הוא גם מבוסס על וורדפרס הרי שתוכלו בקלות להתאים אתה תכנים באתר שלכם באמצעות תוסף יוסט SEO. התוסף גם כולל מגוון פונקציות וכלים נהדרים נוספים המסייעים לקיצור זמן עבודה והתייעלות בכל הנוגע לSEO.

Screaming Frog:

כלי נהדר שעוזר לנתח את האתר שלכם ברמה הטכנית. הגרסה החינמית מאפשרת סריקה של אתר עד 500 עמודים. תוכלו ליהנות ממידע מגוון כמו קובץ ROBOTS, ייצור מפת אתר עבורכם, איתור קישורים שבורים באתר, מידע אודות תגיות המטא באתר ועוד.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך

האם ניתן לעשות כסף ביוטיוב?

האם ניתן לעשות כסף ביוטיוב?

השאלה האם ניתן לעשות כסף ביוטיוב, פופולרית מאוד. אולם השאלה היותר פופולרית היא איך להרוויח כסף מיוטיוב כנראה אין מי שלא יודע שיש אנשים שמתפרנסים

קרא עוד »
סרטי תדמית לסטארטאפים

סרטי תדמית לסטארטאפים

היום כולם כבר יודעים כי לא ניתן לוותר על סרטי תדמית איכותיים ומקצועיים. בעידן הנוכחי אף אחד לא מוכן לקרוא מאמרים ארוכים או אפילו פוסטים

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה