איך לבחור חבילת גיבוי בענן MICROSOFT 365 לעסק?

גיבוי 365

עם ההבנה שככל שהטכנולוגיה מתקדמת כך מצטבר יותר מידע שיש לשמור ולגבות, הבינו בעלי עסקים, קטנים וגדולים, כמו גם המשתמש הביתי בצורך בשמירת המידע שברשותם בענן. מיקרוסופט 365 היא אחד הפתרונות לכך. 

MICROSOT 365

מעצמת המחשבים מיקרוסופט מציעה מאז שנת 2011 שירותי ענן ללקוחותיה וכך מאפשרת להם גישה בכל עת ומכל מקום לקבצים, לתוכנות, למיילים, ללוח השנה ולמדיה ואף לשתף אחרים ולעבוד בו זמנית על אותם הקבצים. עם השנים שכללה מיקרוסופט את שירותי הענן שלה, שדרגה והגדילה את החבילות לטובת לקוחותיה וכמובן כדי להתחרות עם החברות האחרות בשוק שמציעות שירותי ענן ובראשן גוגל. 

כיום מכילה אופיס 365 מספר מוצרים ומציעה מספר מסלולים וחבילות במחירים שונים כדי להתאים בדיוק לצרכי הלקוחות השונים בהתאם לגודל השימוש, מספר המשתתפים והטכנולוגיה העומדת לרשות המשתמשים. 

אז איך בוחרים? 

התאמת מיקרוסופט 365 צריכה להתבצע בהתאם לגודלו של העסק, מספר המשתמשים בו, סוג המכשירים בהם עושים שימוש בתוכנה והצרכים של המשתמשים. חשוב לבדוק האם עובדי החברה מתחברים גם ממחשבים שאינם משרדיים ויש צורך ברישיונות נוספים, או לחילופין האם הרישיון מאפשר מספר התקנות. עוד יש לבדוק האם עובדי החברה קבועים או שנדרשת ניידות בהתקנות וברישיונות ההתקנה. גרסאות תוכנות מיקרוסופט מתעדכנות באופן אוטומטי עבור משתמשי התוכנה, אך חשוב לוודא כי יש גמישות והתוכנה מאפשרת עבודה גם עם גרסאות ישנות יותר. 

מיקרוסופט ידידותית ללקוחותיה ומציעה חבילות שונות לגיבוי 365 בהתאם לגודל העסק וכמובן לשנות את סוג החבילה אם מתרחשים שינויים בארגון. התשלום הינו חד פעמי עבור רישיונות השימוש אך עבור חבילות יקרות וארגונים רבי רישיונות. קיימת אפשרות לפרוס את התשלום על פני תקופת השימוש. 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך

סרטוני הדרכה

למה משמשים סרטוני הדרכה

היום אנחנו נהנים מעולם הרבה יותר משוכלל מהבחינה הוויזואלית. הכול מגיע אלינו עם תמונות מלאות צבע, עם סרטונים חיים ועם אפשרות לראות, להבין ולהתעדכן בכל

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה