למה כדאי לפרסם את העסק שלך בלינקלי

למה כדאי לפרסם את העסק שלך בלינקלי

בתור בעלי עסקים, בוודאי עסקים קטנים ובינוניים, הרי שאנחנו מחפשים כל דרך אפשרית בשביל לקבל חשיפה ולשם כך אנחנו צריכים למצוא דרכים שונות איך לפרסם את עצמנו באופן כזה או אחר. אחת הדרכים היא באמצעות אתרים מסוימים שמאפשרים לנו פרסום בחינם או לפחות בתשלום סמלי. 

דוגמא טובה לאתר שמאפשר לנו ליהנות מאפשרויות פרסום ייחודיות, הוא אתר לינקלי. מדובר על אינדקס עסקים אשר מספק עבורו במה לפרסום בתחום הספציפי בו אנחנו עוסקים. נניח ויש לנו עסק לריהוט ואנחנו רוצים לפרסם אותו, סביר להניח שפרסום בתקשורת או בשלטי חוצות יהיה מאוד יהיה עבורנו. פרסום בגוגל יכול להיות אטרקטיבי אך הוא לא בהכרח ישיג את התוצאות באופן מיידי ובהתאם לעלויות, כמו כן, אנחנו נידרש להרבה מאוד זמן, הרבה מאוד סבלנות עד שתהליך הפרסום באמת יפיק את התוצאה שאנחנו מייחלים לה. 

מה לינקלי מציע לנו

הפתרון שאתר כמו לינקלי מציע לנו הוא, שאנחנו יכולים לפרסם את עצמנו בקטגוריה של ריהוט ודרך המיקום בו אנחנו עובדים, הרי שאנחנו נזכה לפרסום גם בקטגוריה של יישוב או אזור מסוים. כך כל מי שנכנס לקטגוריה יוכל לראות את העמוד שלנו ומעבר לכך, גם מי שיקליד בגוגל ביטויים מסוימים, ייתכן מאוד שהוא יגיע לעמוד שלו בלינקלי, מאחר ובעלי האתר עושים הכל בשביל לקדם אותו, ועל הדרך אנחנו גם נהנים מהקידום. 

אומנם לא מדובר בקידום ישיר ונכון שאנחנו לא אחראים עליו, אך אנחנו כן יכולים ליהנות ממנו, זה אפקטיבי מאוד, זה חסכוני, וזה יכול לעזור לנו להשיג חשיפה משמעותית בקרב קהלים שונים גם אם העסק שלנו הוא סה"כ איש מחשבים בנתניה. כך אנחנו יכולים לצבור תאוצה, מבלי להשקיע את סכומי הכסף שנדרשים עבור פרסום כזה או אחר.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך

הפקת דוחות

הפקת דוחות בדרך הטובה ביותר

בשנים האחרונות עם התקדמות כל עולם הטכנולוגיה, החלו לייצר לא מעט מערכות מתקדמות אשר יכולות לשפר משמעותית את פעילות בית העסק שלכם. בתי עסק רבים

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה