אילו חמשת הכלים שכל מקדם אתרים חייב שיהיו לו אותם בארסנל

כדי לבצע עבודה מושלמת ולהגיע לתוצאות הנדרשות, כדאי להיעזר בכמה כלים בסיסיים כמו אלו אשר יעניקו למקדם האתרים תמונה מושלמת, של המצב הקיים וכך הוא יוכל לבצע את השינויים הנדרשים בזמן אמת. 

Soovle

שימוש בשירות זה יוצר השלמה של מילים באופן אוטומטי וזאת מתוך הפלטפורמות אשר הגולשים משתמשים בהם בתדירות גבוהה כמו יוטיוב, גוגל, אמזון, ויקיפדיה ועוד. מידע זה מסייע לביצוע מחקרים אינטראקטיביים שונים.

Ubersugget

שירות חדשני אשר אפשר דרכו לקבל מידע רב על השימוש בקישורים השונים, הן באתרים שהמקדם מטפל בהם והן באתרים של גורמים מתחרים, אפשר לבצע באמצעותו מחקר מקיף על מילות מפתח, לעלות על בעיות שונות באתר וגם לנתח את הדומיין. המסקנות הרבות שאפשר להסיק מתוך מידע רב זה מאפשר למקדם האתרים לחשוב על שינויים אסטרטגיים, כדי להגיע לתוצאות טובות יותר.

Similar web

באתר זה אפשר לקבל נתונים על המגמות העכשוויות בתחום אתרי האינטרנט וזאת תוך קבלת מידע רב על המתחרים. כמו לדוגמה, השוואה של שיטות ההמרה השונות, אילו מסעי פרסום בוצעו, מהם עמודי הנחיתה שהוצבו לאחרונה באתרים, ניתוח של פילוחים דמוגרפיים של קהל הגולשים, רמת הטראפיק לאורך היום, טרנדים חדשים שהשוק מוביל ועוד.

semrush 

אתר המאפשר חיפוש מילות מפתח וביטויים ואיתור של מילות מפתח וביטויים קרובים המופיעים באופן תדיר במנועי החיפוש. האתר סורק לידים חדשים ומאפשר לבדוק מיקומים של הגולשים.

גוגל אנליטיקס 

זהו הכלי שבו משתמשים רבים, הוא נותן מידע מדויק על החיפושים בגוגל, השימוש בקישורים, פילוח דמוגרפי של הגולשים, כמה גולשים נמצאים באתר בכל רגע נתון, אם הגולשים פועלים באמצעות מחשב או מאיזה סוג סלולרי ועוד. 

מעוניינים בכלים נוספים מומלצים? היכנסו לאתר Digital Box.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך

עריכת וידאו

עריכת וידאו – איך זה עובד?

עריכת וידאו היא תהליך של מניפולציה וסידור מחדש של צילומי וידאו ליצירה חדשה לכל נושא שתבחרו. עריכת וידאו נחשבת לרוב, כחלק אחד מתהליך ההפקה שלאחר

קרא עוד »
בגרויות באינטרנט

מבחני בגרות באינטרנט

מבחני הבגרות מהלכים אימים על תלמידים רבים. כבר מכיתה א' הם יודעים כי מבחני הבגרות הממתינים ואורבים להם אי שם בשנות התיכון הם מבחנים קשים

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה