איך אפשר לשחזר קבצים לבד

לשחזר קבצים

שחזורים קבצים היא פעולה שמאפשרת להחזיר את הקבצים האבודים לחיים שלנו. כל אחד, אי פעם בחייו, נתקל בקבצים שאבדו, שנמחקו בטעות, או שנהרסו עכב פריצה, ווירוסים, או כשל במחשב. לפיכך, אנחנו נדרשים לשחזר את הקבצים בצורה הנכונה, המהירה ביותר, ועם כמה שפחות נזקים. אז איך משחזרים קבצים לבד? הנה שני דרכים נפוצות לעשות זאת באמצעות תוכנות צד ג'.

באמצעות EASEUS Data Recovery Wizard

חברת Ease US נחשבת כאחת החברות המצליחות בתחום השחזור וניהול הדיסק הקשיח. אחת מהתוכנות הכי נפוצות, היא EASEUS Data Recovery Wizard שמאפשרת שחזור מידע בקליק, ללא ידע מקדים, וללא כאבי ראש. התוכנה מעניקה למשתמש הממוצע שלל פתרונות לשחזורים הקבצים – קבצים שנמחקו לסל המחזור, מחיצות שנשברו או נדרסו, שחזור מכונני דיסקים, ועוד.

באמצעות MiniTool Power Data Recovery

חברת Mini Tool נחשבת גם כאחת החברות הטובות ביותר לשחזור מידע ונתונים. בהרבה מהמקרים, התוכנה Power Data Recovery תעזור לכם לשחזר קבצים מהמחשב נייד או מקורות אחרים ותמונות שנמחקו, מחיצות שלמות שנהרסו או נדרסו, ואפילו שחזורים תמונות מכרטיסי SD, ומהטלפונים. ניתן לשחזר בקלות קבצים, תמונות, מסמכים, וללא ידע מקדים.

לא הכל אבוד – חברת טיק טק לצידכם

במקרים שבהם הארד דיסק שלכם לא מזוהה במחשב או בביוס, תצטרכו להשתמש בקצת יותר מתוכנות. המתמטיקה פשוטה – כאשר הדיסק לא מזוהה, ברוב המקרים מדובר על רכיב שנפגם. בשביל לשחזר את המידע, תצטרכו להחליף את הרכיב הפנימי, ולבצע את ההליך. יש לציין שמקרים כאלה דורשים מעבדה מוסמכת ומקצועית, ולכן הברירה היחידה שלכם היא לפנות למעבדת שחזור אמינה. חברת טיק טק היא אחת החברות הידועות והגדולות ביותר בישראל לצורך שחזור מידע ונתונים. בכל שאלה, בכל התייעצות, ובכל בעיה קיימת, אתם מוזמנים להרים אלינו צלצול – 03-613-1555.

אולי יעניין אתכם גם: שחזור מידע מאייפון

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך

כתוב/כתבי תגובה